about-us

شرکت فراروپایا از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را با طراحی و تولید بردهای صنعتی، دیتالاگر(Data logger) و Data acquisition (DAC) شروع کرده و پس از کسب تجربه در عرصه صنعت، به طور تخصصی وارد حوزه اتوماسیون صنعتی شده و تصمیم به طراحی و تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی می گیرد.
این شرکت با جمع آوری تیمی متخصص و  حرفه ای از مهندسین ایرانی در سال ۱۳۸۹ شروع به بومی سازی کامل دستگاه های plc کرده و در سال ۱۳۹۰ اولین سری از plc های ایرانی خود را وارد بازار ایران میکند که با استقبال خوبی از سوی افراد شاغل در حوزه اتوماسیون صنعتی مواجه می شود. اکنون این شرکت پس از نزدیک به دو دهه فعالیت در صنعت و نزدیک به یک دهه تولید پی ال سی ایرانی توانسته با افزایش کیفیت و تنوع محصولات خود، جایگاه خوبی در بازار اتوماسیون ایران داشته باشد. در سال ۱۳۹۶ شرکت فراروپایا با هدف گذاری جدید خود، تصمیم به برطرف کردن خلا موجود در سبد کالای خود گرفت و توانست با طراحی و تولید سنسورهای دما و دما-رطوبت و ماژول های آنالوگ متنوع و پاورصنعتی بخشی از این خلا را جبران کند.
هدف گذاری کوتاه مدت این شرکت بومی سازی کامل تجهیزات اتوماسیون صنعتی و تامین بخشی از نیاز بازار ایران است و چشم انداز بلند مدت این شرکت در ابتدا پرورش و آموزش متخصصین مربوط به این حوزه و در گام بعدی افزایش کیفیت و کارایی محصولات خود برای رقابت و حضور در بازارهای جهانی است.

فهرست