ویدیوهای آموزشی

مثال های کاربردی

آموزش PLC

در سال های اخیر به واسطه رشد صنایع، استفاده از پی ال سی و اچ ام ای افزایش افزایش یافته است. به موازات این موضوع، افراد و موسساتی با هدف کسب درآمد، اقدام به آموزش PLC از طریق برگزاری دوره های حضوری، نیمه حضوری و غیرحضوری کرده اند.

برندهای مختلفی از PLC در بازار ایران استفاده می شود. از این رو، دوره های آموزش پی ال سی عمدتا به صورت آموزش چندین برند PLC برگزار می شود که هریک از این برندها دارای نرم افزار مختص به خود هستند. در طی این دوره ها، دانشجو با حجم وسیع از اطلاعات روبرو می شود که این امر منجر به کاهش راندمان آموزشی در طول دوره می شود.

از دیگر سو، در حوزه آموزش های غیرحضوری، غالبا آموزش ها جامع نبوده و یا دارای هزینه بالایی هستند. شرکت فراروپایا به عنوان تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، رسالت خود را در ارتقا صنعت ایرانی می داند. از این رو سیاست شرکت در تدوین دوره آموزش PLC به صورت ویدیوهای آموزش پی ال سی و مثال های کاربردی در آموزش PLC به صورت جامع و رایگان است. شرکت فراروپایا از این تصمیم دو هدف را دنبال می کند:

  •  در وهله اول پرورش نیروهای جوان و با استعداد که آینده صنعت کشور را رقم می زنند.
  • در وهله دوم کمک به صنعت ایرانی با محصولات کاملا ایرانی

آموزش PLC شرکت فراروپایا با چه نرم افزاری انجام می شود؟

شرکت فراروپایا دارای نرم افزار اختصاصی برای پی ال سی و اچ ام ای های خود است. نرم افزار FBD Editor تحت زبان FBD به شما این امکان را می دهد که برنامه مورد نظر خود را نوشته و یا به طراحی صفحات HMI بپردازید.

دوره آموزش PLC شامل چه مطالبی است؟

دوره آموزش PLC شرکت فراروپایا، ضمن معرفی محصولات شرکت، برنامه نویسی پی ال سی های فراروپایا را تحت نرم افزار FBD Editor آموزش می دهد. آموزش ها کاملا جامع و رایگان هستند و در دو دسته بندی کلی طبقه می شوند:

  • ویدیوهای آموزش پی ال سی
  • مثال های کاربردی از آموزش پی ال سی

هر یک از دسته های فوق به زیردسته های جزیی تری طبقه بندی می شوند. برای شناخت کامل از مباحث مطروحه در طول این دوره آموزشی فلوچارت زیر را بررسی کنید.

آموزش پی ال سی
فهرست